• Kinga i Karolina Pruś - Kłębek

Kinga i Karolina Pruś - Kłębek

30.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 6.5
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 6.5
Paczkomaty InPost 13
Kurier 14
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Jesteśmy siostrami. Ten fakt mimo, iż brzmi normalnie, nam tej normalności nie dodał. Powstałyśmy dziewiątego października w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym roku. Wtedy powstał też wielki szaszor, który mamy wrażenie przygasa tylko chwilami, kiedy śpimy.

Dzięki rodzinie gramy i śpiewamy. Dodatkowo jedna rzecz sprawiła, że tworzymy. To ta cholerna rutyna, która u nas polegała na możliwości codziennego przyglądania się swojemu obliczu w twarzy obok. Tak.

Każdy chcę być wyjątkowy. My też. Dlatego powstał "Kłębek".

Zbiór piosenek o tym, co widujemy codziennie. O nas, nam tak dobrze znanych i o tym co fajnie byłoby poznać. Opowiadamy o miłości, która bolała, o szczęściach w nieszczęsnych czasach wchodzenia w świat, w którym przestałyśmy być ', patrz jakie to słodkie, siostry śpiewają'', tylko kobietami.

Lata prac nad warsztatem, skończone szkoły, umiejętności wokalne i instrumentalne. Gramy z świetnymi muzykami. Oni to dopiero mają umiejętności…

Jest jeszcze coś. Z jakichś idących z wnętrza pobudek chcemy się pochwalić. Tym jak radzimy sobie z tym jakie jesteśmy i jak to ogarniamy dzisiaj. Jak wszystko staje się piękne i proste, kiedy to możesz komuś zagrać prosto w twarz. Podzielić na pół, albo na więcej, w zależności ile osób słucha. 

Kilka naszych dokonań:
- Zwycięstwo Pif Paff Festiwal
- 16.11.2013- Poznań, konkurs radiowy "Discovered By Good Time Radio"- II Miejsce (w kategorii soul/alternative/r&b)
- 11.04.2013- Gdańsk, Klub X Kwadrat- Konkurs "Muzyczne Ug-ięcie"- Nagroda Laureata (w ramach nagrody nagrania w Radiu Gdańsk i wydawnictwo muzyczne dla 10 najlepszych zespołów "Mug-2013" )
- 12.07.2014- Konkurs "o Bursztynowy Mikrofon Radia Koszalin" W Ramach "Bałtyk Festiwal Media i Sztuka 2014"- nagroda Dziennikarzy - (nagrodą jest koncert w studiu im. Czesława Niemena w Radiu Koszalin).

 

Track Lista:

1. Chcę Po-Poruszyć
2. Zapominam
3. Powoli
4. Szkatułka

5. Chodź ze mną

6. Kłębek
7. Kiks
8. Blednie czas
9. Zielone oko
10. Zamki Warownie
11. Taka - Taka

Tytuł: Kłębek

Wykonawca: Kinga i Karolina Pruś

Data premiery: 8.03.2017

Rok wydania: 2017

Nośnik: CD

Liczba nośników: 1

Rodzaj opakowania: Digipack

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie