Kinga i Karolina Pruś - Kłębek (1)

Kinga i Karolina Pruś - Kłębek

ładowanie
30,00
PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Jesteśmy siostrami. Ten fakt mimo, iż brzmi normalnie, nam tej normalności nie dodał. Powstałyśmy dziewiątego października w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym roku. Wtedy powstał też wielki szaszor, który mamy wrażenie przygasa tylko chwilami, kiedy śpimy.

Dzięki rodzinie gramy i śpiewamy. Dodatkowo jedna rzecz sprawiła, że tworzymy. To ta cholerna rutyna, która u nas polegała na możliwości codziennego przyglądania się swojemu obliczu w twarzy obok. Tak.

Każdy chcę być wyjątkowy. My też. Dlatego powstał "Kłębek".

Zbiór piosenek o tym, co widujemy codziennie. O nas, nam tak dobrze znanych i o tym co fajnie byłoby poznać. Opowiadamy o miłości, która bolała, o szczęściach w nieszczęsnych czasach wchodzenia w świat, w którym przestałyśmy być ', patrz jakie to słodkie, siostry śpiewają'', tylko kobietami.

Lata prac nad warsztatem, skończone szkoły, umiejętności wokalne i instrumentalne. Gramy z świetnymi muzykami. Oni to dopiero mają umiejętności…

Jest jeszcze coś. Z jakichś idących z wnętrza pobudek chcemy się pochwalić. Tym jak radzimy sobie z tym jakie jesteśmy i jak to ogarniamy dzisiaj. Jak wszystko staje się piękne i proste, kiedy to możesz komuś zagrać prosto w twarz. Podzielić na pół, albo na więcej, w zależności ile osób słucha. 

Kilka naszych dokonań:
- Zwycięstwo Pif Paff Festiwal
- 16.11.2013- Poznań, konkurs radiowy "Discovered By Good Time Radio"- II Miejsce (w kategorii soul/alternative/r&b)
- 11.04.2013- Gdańsk, Klub X Kwadrat- Konkurs "Muzyczne Ug-ięcie"- Nagroda Laureata (w ramach nagrody nagrania w Radiu Gdańsk i wydawnictwo muzyczne dla 10 najlepszych zespołów "Mug-2013" )
- 12.07.2014- Konkurs "o Bursztynowy Mikrofon Radia Koszalin" W Ramach "Bałtyk Festiwal Media i Sztuka 2014"- nagroda Dziennikarzy - (nagrodą jest koncert w studiu im. Czesława Niemena w Radiu Koszalin).

 

Track Lista:

1. Chcę Po-Poruszyć
2. Zapominam
3. Powoli
4. Szkatułka

5. Chodź ze mną

6. Kłębek
7. Kiks
8. Blednie czas
9. Zielone oko
10. Zamki Warownie
11. Taka - Taka

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
DORA - TANGLE
DORA - TANGLE
24,99 PLN
Łukasz REKS - EP
Łukasz REKS - EP
24,99 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl