The Brag Pack - Tinted (1)

The Brag Pack - Tinted

ładowanie
34,99
PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Kwartet "The Brag Pack" to międzynarodowa formacja młodych muzyków jazzowych, która powstała w 2011r. Spotkali się podczas studiów na Wydziale Jazzu w Conservatorium van Amsterdam. Wzajemna pasja członków zespołu do gry z mocnym napędem doprowadziła do powstania tej grupy. "The Brag Pack" gra własne kompozycje, energicznie i interaktywnie, co tworzy w całości spójne i bardzo intensywne w odbiorze widowisko. Szeroki repertuar obejmuje utwory z nowoczesnym podejściem do swingu oraz solidny groove i improwizacje free.

 

Każdy z tworzących zespół instrumentalistów ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia na różnych międzynarodowych festiwalach jazzowych. Promując ich debiutancki album "Just Braggin" zespół intensywnie koncertował w Holandii, Niemczech i Indonezji występując w prestiżowych klubach i festiwalach, takich jak Bimhuis w Amsterdamie, Birdland w Hamburgu i ASEAN Jazz Festival w Batam. Zespół występował też kilka razy w Polsce m.in. na Świdnickich Nocach Jazzowych, Jazz Travel w Sopocie, Hanza Jazz Festival i Jazz Od Nowa Festiwal, zjednując sobie wielką sympatię i ogromne zainteresowanie słuchaczy. Zespół został tez zaproszony na Festiwal Jazzbląg 2015 w Elblągu, gdzie został okrzyknięty odkryciem festiwalu.

 

Światowej sławy pianista, Władysław Sendecki, napisał: "U "The Brag Pack" przenika i miesza się wiele wpływów i prądów. Ta płyta jest bardzo indywidualną i interesującą mieszanką. Bardzo dobra gra sekcji rytmicznej i ten "warczący" bas, który tę muzykę zdecydowanie porusza i przyciąga ucho. Dobry sound, dobra produkcja, dobre granie, dobra chemia ... piękna formacja. Jestem bardzo ciekawy następnego projektu! Brawo!"

 

Tytuł:  The Brag Pack - Tinted

Wykonawca: The Brag Pack 

Data premiery: 26-08-2016

Rok wydania: 2016

Nośnik: CD

Liczba nośników: 1

Rodzaj opakowania: Digipack

Kategoria: Jazz

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Alicja Serowik - DO ŚË SÅJD
Alicja Serowik - DO ŚË SÅJD
39,99 PLN
Gaba Janusz - Chwile, które znasz
Gaba Janusz - Chwile, które znasz
29,99 PLN
Olko.m.trio. - True
Olko.m.trio. - True
34,99 PLN
Adam Golicki Trio - Reflections
Adam Golicki Trio - Reflections
39,99 PLN
PIOTR LEMAŃCZYK ELECTRIC BAND - BOOST TIME
PIOTR LEMAŃCZYK ELECTRIC BAND - BOOST TIME
39,99 PLN
Confusion Project - Last
Confusion Project - Last
39,99 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl